Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Działania IGHP

Spotkania świata nauki, środowiska hotelarzy i dostawców HORECA będą kontynuowane

 

Właśnie zakończyła się konferencja „ Innowacyjne rozwiązania we współczesnym hotelarstwie” zorganizowana przez naszą Izbę wspólnie z Katedrą Gospodarki Turystycznej, Hotelarstwa i Gastronomii Almamer Szkoła Wyższa oraz Instytut Wiedzy i Umiejętności.

 

Sprawdził się pomysł Izby , aby zorganizować konferencję na tak istotny temat dla branży hotelowej z udziałem przedstawicieli świata nauki, środowiska hotelarzy i dostawców HORECA. Liczny udział w konferencji  tych trzech środowisk potwierdził sens  organizacji tego typu projektów w przyszłości.

 

Większość założonych przez Izbę  celów konferencji takich jak:

- wskazanie dobrych przykładów innowacyjnych rozwiązań we współczesnym hotelarstwie,

- ukazanie szans, jakie daje innowacyjność w hotelach w działaniach rynkowych,

- wskazanie możliwości stawania się innowacyjnym,

- pokazanie zasadności podejmowania działań innowacji procesowych, które mogą zwiększyć wydajność działalności określonych działów hotelu,

 - wymiana poglądów pomiędzy praktykami i światem nauki

 zostało osiągnięte.

 

Zabrakło czasu na dokładne omówienie wsparcia finansowego ze strony państwa wdrażanych rozwiązań innowacyjnych w polskim hotelarstwie. Chcemy to uzupełnić przy kolejnych spotkaniach. Chcemy rozszerzać taką formę współpracy naszej Izby z uczelniami turystyczno-hotelarskimi z pożytkiem dla biznesu hotelowego i świata nauki. Jednocześnie  Rada Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego  pragnie podziękować Jego Magnificencji Rektorowi ALMAMER Szkoła Wyższa Panu Januszowi Merskiemu za udostępnienie zaplecza Uczelni i stworzenie doskonałych warunków do realizacji konferencji.

 

( k w ighp)

komentarze
Komentarze użytkowników()
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone