Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Działania IGHP

Polish Prestige Hotels aktywnie wspiera działania IGHP

 

W dniu 27.05.br., w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządów Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Fundacji Polish Prestige Hotels.

 

W spotkaniu ze strony Fundacji uczestniczyli: Tadeusz Cieślik – Prezes Fundacji PPH, Krzysztof Jędrocha - Wiceprezes Fundacji PPH, Kazimierz Kowalski - Honorowy Prezes Fundacji PPH.

Zarząd Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego reprezentowali: Ireneusz Węgłowski - Prezes IGHP, Andrzej Saja - Wiceprezes IGHP, Krzysztof Wojtkiewicz - Sekretarz Generalny IGHP.

 

Fundacja PPH zadeklarowała swoje uczestnictwo w dalszych działaniach IGHP związanych z ochroną sektora hotelarskiego w Polsce. Zarząd PPH rozważa przystąpienie do IGHP w charakterze członka zbiorowego, zachowując swoją tożsamość wewnątrzorganizacyjną lub stosowanie wewnętrznych reguł postępowania, sprzyjających przystępowaniu do Izby w charakterze członków poszczególnych hoteli należących do PPH.

 

Jesteśmy gotowi współpracować i aktywnie wspierać działania Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, których celem będzie ochrona żywotnych interesów Hotelarzy w naszym kraju – powiedział Tadeusz Cieślik, Prezes Fundacji PPH.

 

Pojawiają się nowe wyzwania i bariery utrudniające działalność w branży hotelowej, które należy wspólnie przezwyciężać zarówno na szczeblu krajowym, jak i Unii Europejskiej - powiedział Ireneusz Węgłowski, Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze przystąpienie IGHP do HOTREC – największej organizacji branży hotelowej w Europie – dodaje Węgłowski.

 

Zapraszamy wszystkie Hotele w Polsce do wspólnego działania. Tylko poprzez konsekwentny proces integracji sektora hotelowego i współpracę w IGHP będziemy w stanie sprostać rosnącym i coraz bardziej złożonym wyzwaniom, przed jakimi stoi dzisiaj cała branża hotelarska. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z naszym biurem:

komentarze
Komentarze użytkowników()
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone