Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Działania IGHP

IGHP z nowym sekretarzem generalnym

Marcin Mączyński został powołany na stanowisko sekretarza generalnego oraz członka zarządu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Od ponad 10 lat jest związany z branżą hotelową i turystyczną.

 

Mączyński w latach 2007 - 2013 pracował w sieci hoteli Gromada, gdzie był m.in. dyrektorem centralnego biura sprzedaży i marketingu oraz dyrektorem biura hoteli. Od 2014 do 2016 r. pełnił funkcje menedżerskie w Grupie Trip, m.in. doradcy zarządu Grupy Trip i wiceprezesa zarządu hotelu Ossa, jednego z największych hoteli konferencyjnych w Polsce.

 

Od wielu lat udziela się czynnie w organizacjach samorządowych sektora hotelarsko-turystycznego. W 2014 roku został wybrany do Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Był też wiceprezesem zarządu Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce i przewodniczącym Komisji IATA w Polskiej Izbie Turystyki, a także członkiem Rady Programowej PIT. Zasiada w Komisji Współpracy z Polonią Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

- Cieszę się, że będę mógł bezpośrednio brać udział w rozwoju tak dynamicznej i sprawnej organizacji, jaką jest IGHP. Nowe obowiązki w Izbie traktuję jako inspirujące mnie wyzwanie – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

komentarze
Komentarze użytkowników()
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone